Adres

ul. Grzybowska 9, Warszawa

O nas

Lekarze medycyny pracy przyjmują codziennie poniedziałek-piątek 900-1800

Centrum Medycyny Pracy PROF-MED zostało utworzone w 1999 r. przez lekarzy, którzy posiadają wieloletnią praktykę i doświadczenie w medycynie pracy. Nasza przychodnia mieści się w centrum Warszawy, z łatwością można do nas dojechać komunikacją miejską i samochodem. Obok znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, zmotoryzowani mogą zaparkować przed drzwiami przychodni na osiedlowym parkingu w miarę dostępnych miejsc.

Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm i indywidualnych pacjentów.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma placówkami medycznymi na terenie całej Polski. Pozwala to na ujednolicenie opieki profilaktycznej firmom, które mają swoje przedstawicielstwa w różnych miastach. Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy pracodawca powinien mieć pisemną umowę z przychodnią medycyny pracy na świadczenie usług profilaktycznych dla swoich pracowników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i obowiązkom pracodawców oferujemy sprawną i fachową obsługę. Wszystkie badania i konsultacje odbywają się na miejscu, poza badaniami rentgenowskimi i badaniami psychotechnicznymi. Oba te badania są wykonywane w placówkach po sąsiedzku, a wyniki można odebrać od ręki.

Szanując czas naszych pacjentów wizyty u lekarzy umawiamy telefonicznie dbając o to, aby jednego dnia odbyli wizyty u wszystkich specjalistów. Dzięki temu w czasie jednej wizyty w naszej przychodni pracownik dostaje zaświadczenie do pracy.

Proponujemy umowy z zakładami pracy.

Rozliczamy się fakturą VAT na koniec miesiąca, do której dołączona jest lista pracowników przebadanych w danym miesiącu.

Lekarze medycyny pracy przyjmują codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

TO CO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD INNYCH PRZYCHODNI TO KRÓTKIE TERMINY, A PRACOWNIK WYCHODZI Z ZAŚWIADCZENIEM DO PRACY PRZEWAŻNIE PO JEDNEJ WIZYCIE.